Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o.  szukała  rozwiązania otwartego i możliwie prostego zarówno dla nas jak i dla dostawców.  Znaleźliśmy je w Logintrade Sp. z o.o. Prostota i transparentność połączona z efektywnością procesu zakupowego zdecydowała o sukcesie tego wdrożenia. Jestem pewny, że innowacyjne podejście Logintrade Sp. z o.o. pozwoli mimo zmieniających się warunków biznesowych przeprowadzać efektywne zakupy. Czego użytkownikom Platformy Logintrade obecnym i przyszłym serdecznie życzę.

 

Jacek Kudzia

Kierownik Działu Zaopatrzenia
 Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o.

 

 

 

Oświadczam, że biuro Logistyki KOPEX S.A. korzysta z platformy zakupowej Logintrade od 2010 r. Wdrożenie platformy ułatwiło prowadzenie postępowań zakupowych. W oparciu o dotychczasową współpracę, polecamy firmę Logintrade Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera w zakresie wdrażania rozwiązań e-procurement.

                                            

Tomasz Kąkol

Biuro Logistyki
 KOPEX S.A.

  


 

Południowy Koncern Energetyczny S.A., Spółka Grupy TAURON PE, korzysta z platformy Zakupowej wdrożonej przez firmę Logintrade. Polecamy Logintrade sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera w zakresie wdrażania rozwiązań e-procurement.


Eugeniusz Głąb
Kierownik Wydziału
 Logistyki  Zaopatrzenia PKE S.A

 

 

 

Firma Logintrade Sp. z o.o. opracowała i wdrożyła na rzecz TOP S.A. Platformę Zakupową wykorzystywaną z sukcesami do zakupu dóbr i usług. Platforma w znacznym stopniu przyczynia się do usprawniania procesów zakupowych w firmie TOP S.A. 


Monika Szaniewska

Dyrektor Łańcucha Dostaw

TOP S.A.

  

 

 

 

   

  Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. oraz ZPAS-NET Sp. z o.o.- spółki Grupy ZPAS - korzystają z platformy Zakupowej wdrożonej przez firmę Logintrade Sp. z o.o. Polecamy firmę Logintrade Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera w zakresie wdrażania rozwiązań e-procurment. 


Edward Frankowski

Kierownik Działu Zaopatrzenia

Gospodarki Magazynowej i Transportu ZPAS S.A.

 

 

 

W oparciu o zlecenie złożone przez naszą firmę  firma Logintrade opracowała i wdrożyła platformę zakupową, wykorzystywaną obecnie w naszych odziałach w Polsce i Kanadzie. Projekt został zrealizowany zgodnie z założonym harmonogramem. Współpracę oceniamy wysoko i polecamy firmę Logintrade Sp. z o.o. jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera.

 

Piotr Wierzbicki

Prokurent

Boart Longyear Poland Sp. z o.o.

 

Copyright by Logintrade S.A.

Powered by Logintrade